Відкриття пам’ятника Незалежності

23 серпня 2012 року в Тернополі відкрили, хоч і з певними потугами, пам’ятник Незалежності. Чи кому він подобається, чи ні — і вихваляють його вже, і критикують, — але він на довший час (бо вічного нічого в нас нема) залишиться на бульварі Тараса Шевченка.

При відкритті не обійшлося без ляпсусу, про що вже цілі опуси з’явились в дописах на сайтах і в ефірах — зависла тканина на скульптурі. Та як написав у ФБ Тарас Хлібович: «Символіка! Як завжди у важких ситуаціях справу роблять прості робітники, а не політики з їх вічною тріскотнею. А тут підвезли хлопаку на підйомнику, він і зняв «загрозу». А політики стояли мовчки внизу і кліпали очима. Символіка again!»

Автор і редактор сайту Микола Василечко

Микола Василечко.

Ось він — тернопільський символ Незалежності

Ось він — тернопільський символ Незалежності

Відкриття пам’ятника Незалежності в Тернополі 23 серпня 2012 року Відкриття пам’ятника Незалежності в Тернополі 23 серпня 2012 року Відкриття пам’ятника Незалежності в Тернополі 23 серпня 2012 року

До пам’ятника Незалежності — з квітами Здійснилась мрія Кайди Олексія: пам’ятник у місті стоїть уже на місці! Скільки красунь одного чоловіка слухають!.. А чоловік той — Данило Чепіль, один з авторів пам’ятника Незалежності на бульварі Тараса Шевченка

До пам’ятника Незалежності — з квітами
Здійснилась мрія Кайди Олексія: пам’ятник у місті стоїть уже на місці!
Скільки красунь одного чоловіка слухають!.. А чоловік той — Данило Чепіль, один з авторів пам’ятника Незалежності на бульварі Тараса Шевченка.

Служу народу України! Пам’ятник Незалежності в Тернополі Я — українець! Тим іменням гордий!

Служу народу України!
Пам’ятник Незалежності в Тернополі.
Я — українець! Тим іменням гордий!.

[Інф.: 24.08.2012. Оновл.: 24.03.2014]

Додати коментар

Перед тим, як додавати свій коментар ознайомтеся, будь ласка, з правилами коментування на цьому сайті.
Всі коментарі, що суперечать правилам, будуть вилучатися без попередження!


Захисний код
Оновити