В одному з тернопільських дворів «цвітуть»... пляшки

Такі непосиди як я, та ще й з фотокамерою в руках, за рік не одній парі взуття підошви зітруть. Недавно за гарної погоди квітучої весни вкотре перейшов я вздовж і впоперек наш файний Тернопіль. Ось, наприклад, на вулиці Винниченка, що на Дружбі, у дворі одного з будинків надибав незвичайні композиції, зроблені з... пластикових пляшок.

Мирослава СередюкТак-так, зі звичайних різнокольорових і різноформних пляшок «ростуть» і «цвітуть» дивовижні кущі й деревця. А ще більше здивування настало, коли дізнався, що ці рукотвори витяли ножицями Мирослава Андріївна Середюк та її чоловік Анатолій.

Творча натура Мирослави Андріївни багатогранна, і одна з граней проявилася в умінні побачити красиве в таких простих і, здавалось би, непотрібних пляшках. Чоловік пані Мирослави Анатолій жартує: «Одні носять пляшки з пивом, а ми порожні». Добре, що тепер є окремі контейнери для пластику, то не складно отримати виробничий матеріал, ще й сусіди — дорослі та діти — допомагають. Адже для гарного витвору потрібні кольорові пляшки: на листя і квіти.

Крім пластикової рослинності, тут «оселилися» ще й жирафи, які, як піджартовують сусіди, трохи схуднули за зиму, бо було мало сіна, щоб нагодувати. Та ось-ось їх «підгодують» ─ і вони погладшають. Дещо запізнилися з «прильотом» лелеки, але за купної підмоги небайдужих мешканців будинку вони таки пригніздилися на оцупку дерева. А з-під нього на дерев’яних ніжках «виросли» грибочки з біло-червоними шапинками зі старих мисок. І це ще не всі тутешні дивовижі.

Багато тернополян постійно скаржаться на комунальників і місцеву владу, що вони мало турбуються про будинки і прилеглі сквери. Може, замість нарікань самим щось зробити? Ось і добрий приклад є. Спробуйте.

Автор і редактор сайту Микола Василечко

Дивувався і фотографував Микола Василечко.

Джерело:
Під назвою «“Зацвіли” у скверику... пляшки» у «Домашній газеті», №26(532) від 28 червня 2012 року.

Відеосюжет каналу ІНТБ

Тривалість: 3 хвилини 34 секунди.

Посилання на відео на каналі YouTube

Світлини

Саша Ященко і Саша Сторожук

Саші Ященко і Саші Сторожук дуже подобаються ці чудернацькі квітучі деревця
(дата)

Мирослава Середюк і її рукотвори

Мирослава Середюк і її рукотвори
(дата)

Мирослава Середюк і її рукотвори

Мирослава Середюк і її рукотвори

Мирослава Середюк і її рукотвори

Мирослава Середюк і її рукотвори

Мирослава Середюк і її рукотвори

Мирослава Середюк і її рукотвори

Мирослава Середюк і її рукотвори

[Інф.: 13.06.2012. Оновл.: 08.08.2014]

Додати коментар

Перед тим, як додавати свій коментар ознайомтеся, будь ласка, з правилами коментування на цьому сайті.
Всі коментарі, що суперечать правилам, будуть вилучатися без попередження!


Захисний код
Оновити