Тернопіль стає кольоровим: сходи в парку імені Шевченка

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка майже домальовані — залишилося ще кілька штрихів до композиції верхньої частини і нижня частина.

У понеділковий день, блукаючи (як зазвичай) містом, вирішив пройтися призамковою місциною парку імені Шевченка. Ні в парку, ні на плесі ставу об’єктив моєї фотокамери не знайшов нічого цікавого, аж біля причалу увагу привернули яскраві кольори загалом вже поблідлих осінніх краєвидів міста. Свіжими барвами манили до себе сходи на пригірку так званих тернопільських Єлісеїв.

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка. 28 жовтня 2013 року.

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка
(15:54, 28.10.2013)

Тут застав за роботою дівчат-малярниць Софію Гречанівську та Яну Староушник із Молодіжного мистецького центру, які саме домальовували основну композиційну палітру сходів. Поки спостерігав за їх роботою і фотографував, підійшли ще Мар’яна Сидор та Яна Шимко, які теж причетні до нової паркової окраси, як і Костянтин Несміянов, Святослав Свінціцький та Вадим Радченко.

Як повідомляв раніше сайт «Погляд Тернопільський», картинку «малюють фарбами атмосферо-, та світлостійкими. “Малюємо ними не перший раз, повинні пережити наші морози, — каже Софія Гречанівська, — а на все піде близько семи літрів фарби”.»

Побачивши такий мистецький квартет тернопільських дівчат, підійшли двоє хлопців, як виявилося запорожців, себто з міста Запоріжжя, Артур Хамізаров і Сашко Машко, яким дуже сподобалися розмальовані сходи. Вони не тільки похвалили тернополянок за таке барвисте оновлення парку, а й залишили свою лепту: взявши в руки пензлики, нанесли кілька мазків фарби. І поїдуть у своє рідне місто не тільки з хорошими враженнями, а й ідеєю запропонувати подібне в Запоріжжі.

Буде добре, якщо завершення цієї праці з певною імпрезою відбудеться урочисте відкриття, над чим варто подумати міськрадівцям, ну, наприклад, Максиму Черкашину. І не забути б при цьому якось віддячити молодим людям за їх старання, хоч би подяками або й чимось вагомішим: хоча б маленькими конвертиками із заохочувальним вмістом, щоб були бажання на майбутні розмальовки.

А на відкриття за гарної погоди прийдуть і тернополяни, і, напевно, всюдисуща когорта представників різних місцевих ЗМІ, може і я ще загляну, як матиму час.

Автор і редактор сайту Микола Василечко

Микола Василечко.

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка. За роботою — Софія Гречанівська. 28 жовтня 2013 року.

За роботою — Софія Гречанівська
(15:31, 28.10.2013)

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка. За роботою — Софія Гречанівська. 28 жовтня 2013 року.


(15:33, 28.10.2013)

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка. — А ось так можна зробити відбитки ніг, — каже запорожець Сашко Машко. 28 жовтня 2013 року.

— А ось так можна зробити відбитки ніг, — каже запорожець Сашко Машко
(15:54, 28.10.2013)

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка. Тернополянці Яні Староушник допомагає Артур Хамізаров із Запоріжжя. 28 жовтня 2013 року.

Тернополянці Яні Староушник допомагає Артур Хамізаров із Запоріжжя
(15:44, 28.10.2013)

Відео від ІНТБ

Тривалість:53 секунди.

Посилання на відео на каналі YouTube

Відео від TV-4

Тривалість:1 хвилина 32 секунди.

Посилання на відео на каналі YouTube

[Інф.: 29.10.2013. Оновл.: 15.03.2014]

Додати коментар

Перед тим, як додавати свій коментар ознайомтеся, будь ласка, з правилами коментування на цьому сайті.
Всі коментарі, що суперечать правилам, будуть вилучатися без попередження!


Захисний код
Оновити