Нагороджені відзнакою Тернопільської міської ради

  • Друк

Список нагороджених складений за рішеннями сесій Тернопільської міської ради.

Відзнака Тернопільської міської ради

2008

Відзнака I ступеня:

Владика Василь Семенюк — єпарх Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ;

Отець Анатолій Зінкевич — настоятель Святотроїцького духовного центру на честь Данила Галицького;

Гром’як Богдан Іванович — головний архітектор проектів ТК ТВП «Тернопільархпроект», член національної спілки архітекторів України;

Караванський Олег Іванович — голова правління ВАТ «Тернопільгаз»;

Мельник Богдан Миколайович — начальник будівельного управління «Житлобуд-1»;

Новосельський Зіновій Мар'янович — заступник міського голови з фінансових питань, начальник управління фінансів та бюджету;

Фліссак Ярослав Антонович — голова тернопільського земляцтва в Києві;

Ясній Петро Володимирович — ректор Тернопільського державного технічного університету імені І. Пулюя.

Відзнака II ступеня:

Отець Мар’ян Ференц — ігумен монастиря отців-редемптористів, настоятель церкви Успення Пресвятої Богородиці;

Василишин Галина Богданівна — заступник прокурора м. Тернополя;

Гора Борис — заступник голови тернопільського туристичного клубу «Кристал»;

Гринчишин Любов Володимирівна — керуюча Тернопільською філією АКБ «Укрсоцбанк»;

Мархівка Василь Степанович — директор фабрика «Нова»;

Сушкевич Володимир Леонович — заслужений журналіст України;

Шинке Володимир Володимирович — приватний підприємець, меценат.

Відзнака III ступеня:

Кислинський Едуард Вікторович — фотохудожник, володар двох золотих медалей фотоконкурсу «Тріренберг Супер Цірквіт -2007»;

Кміта Віктор Вікторович — головний лікар Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги;

Колос Ольга Степанівна — директор ТОВ «Інтеграл»;

Нацюк Надія Іванівна — водій тролейбуса КП «Тернопільелектротранс»;

Ніколайчук Руслан Петрович — голова правління ВАТ «Тернопільська кондитерська фабрика «Тера»;

Пазізін Микола Іванович — член Національної Спілки художників України;

Проць Лілія Петрівна — президент Тернопільської міської молодіжної громадської організації «Фізкультурно-спортивний клуб “Спорт-Клас”»;

Сеньковська Ганна Романівна — начальник житлового відділу управління житлово-комунального господарства та екології;

Храпцьо Роман Іванович — голова Тернопільської міської організації Спілки ветеранів Афганістану.

Джерело:
Рішення 20 сесії п’ятого скликання Тернопільської міської ради № 5/20/72 від 21 серпня 2008 року.

2009

???

2010

Відзнака I ступеня:

Олещук Ігор Андрійович — старший науковий співробітник Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів;

Шинке Володимир Володимирович — приватний підприємець.

Відзнака II ступеня:

Андрейчин Михайло Антонович — лікар-інфекціоніст, професор Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачовського;

Бабанли Шагін Расімович — головний лікар Тернопільського обласного онкодиспансеру;

Пазізін Микола Іванович — художник;

Подкович Марта Михайлівна — заслужений працівник культури України, заступник директора Тернопільського державного музичного училища імені С .Крушельницької;

Феленчак Василь Андрійович — художній керівник муніципального Галицького камерного оркестру.

Відзнака III ступеня:

Конет Дарія — громадська діячка;

Романчук Леся Іванівна — поетеса.

Джерело:
Рішення 38 сесії п’ятого скликання Тернопільської міської ради № 5/28/2 від 26 серпня 2010 року.

2011

Відзнака I ступеня:

Букавин Іван Ярославович — вчитель історії Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов;

Пазізін Микола Іванович — художник;

Смик Олександр Іванович — начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради;

Стопник Сергій Григорович — голова Господарського суду Тернопільської області;

Ткачик Богдан Іванович — художник;

Хміль Стефан Володимирович — директор клініки ПП «Клініка професора С. Хміля» Центру планування сім’ї та репродукції дитини.

Відзнака II ступеня:

Денисюк Ніна Анатоліївна — директор комунальної установи «Тернопільська міська централізована бібліотечна система»;

Зажерей Галина Андріївна — вчитель математики Тернопільської загальноосвітньої школи № 12;

Івегеш Василь Петрович — заступник директора зі спортивно-масової роботи Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 30;

Ковальчук Віталій Володимирович — голова правління ЗАТ «Тернопільський молокозавод»;

Підкуймуха Віталій Володимирович — лікар-офтальмолог ПП «Клініка мікрохірургії ока “Медікус”»;

Тибінь Анатолій Михайлович — декан факультету міжнародного бізнесу та менеджменту Тернопільського національного економічного університету.

Відзнака III ступеня:

Беркутов Сергій Олександрович — начальник відділу адміністрування податку з доходів фізичних осіб по податкових агентах управління оподаткування фізичних осіб Тернопільської об’єднаної податкової інспекції;

Бирда Зінаїда Григорівна — художній керівник зразкового самодіяльного дитячого ансамблю народного танцю «Сонечко»;

Євгеіуш Віцісло — голова правління гоношльонської агенції промоції підприємців (Республіка Польща);

Павел Вуттке — начальник міжнародного відділу Польської інформативної компанії ВАСКО С. А. (Республіка Польща);

Єднак Руслан Володимирович — командир відділення частини спеціальної пожежної техніки АРЗ СП УМНС, прапорщик служби цивільного захисту;

Кармазин Василь Петрович — заступник начальника управління, завідувач сектору культурно-масової роботи Тернопільської міської ради;

Качан Микола Михайлович — командир відділення 1-ї підпорядкованої державної пожежної частини ТМВ УМНС, прапорщик служби цивільного захисту

Колодій Олег Зеновійович — начальник управління погашення прострочених платежів Тернопільської об’єднаної податкової інспекції;

Косінський Андрій Романович — оперуповноважений групи кримінальної міліції у справах дітей кримінальної міліції 2- МВМ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області;

Михайлюк Володимир Ярославович — начальник управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі

Павел Прокоп — менеджер міжнародних програм ПНВУМ (Німеччина)

Стефан Сиротник — депутат міської ради м. Хожув, голова товариства ВІСПА (Республіка Польща);

Тимчук Михайло Павлович — директор товариства з додатковою відповідальністю «Тернопільський завод залізобетонних конструкцій»;

Уніят Віктор Богданович — історик, краєзнавець;

Ференц Надія Василівна — тренер-викладач спортивної гімнастики ДЮСШ № 2;

Давід Хаджишвілі — головний спеціаліст відділу спорту місько ради м. Батумі (Грузія);

Чопик Євген Іванович — директор комунальної установи ПСМНЗ «Тернопільська художня школа».

Джерело:
Рішення 13 сесії шостого скликання Тернопільської міської ради № 6/13/95 від 16 серпня 2011 року.

2012

Церемонія нагородженя відбулася на Співочому полі 28 серпня 2012 року на День міста. Нагороджено 20 осіб:

Безкоровайна Надія Іванівна — завідувачка Тернопільським дошкільним навчальним закладом № 2;

Бобрівець Володимир Леонідович — голова правління ПАТ «Тернопільміськгаз»;

Буяк Богдан Богданович — проректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат історичних наук, доцент;

Гайда Тадей Теодорович — лікар-нейрохірург Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги;

Дрозд Ярослав — Генеральний Консул Республіки Польща у Львові;

Дубина Володимир Петрович — перший заступник начальника БМУ «Промбуд» ТОВ «Тернопільбуд»

Конопляник Станіслав Олександрович — головний інженер КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

Кулина Ростислав Григорович — головний інженер КП «Тернопільелектротранс»;

Лукавий Євген Теодозійович — начальник Територіального управління МНС у Тернопільській області;

Маслівець Ольга Вікторівна — заслужений майстер спорту з вітрильного спорту, учасниця Олімпійських Ігор 2012 у Лондоні;

Родіонов Вадим Юрійович, Родіонова Тетяна Вікторівна — прийомні батьки, які у 2008 році прийняли на виховання та спільне проживання двох дітей, позбавлених батьківського піклування, Цибу Івана Михайловича 2000 р. н., та інваліда з дитинства Цибу Любов Михайлівну 2004 р. н.;

Семчишин Надія Михайлівна — директор КУ «Тернопільська музична школа № 1»

Сорочинська Світлана Миколаївна — начальник відділу гуманітарної освіти та виховання Тернопільського національного економічного університету;

Стареньков Віктор Георгійович — працював заступником начальника управління містобудування та архітектури Тернопільської міської ради;

Фірман Андрій Миколайович — начальник відділу громадської безпеки МВ УМВС;

Харитонов Олександр Євгенович — заступник голови Тернопільської обласної організації ВГО «Союз Чорнобиль України», голова Тернопільської міської організації «Інваліди Чорнобиля», учасник ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи першої категорії, інвалід ІІ-ї групи ЧАЕС

Шильман Олександр Леонідович — голова правління ПАТ «Тернопільське АТП-16127»

Шинкарик Микола Іванович — професор з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного економічного університету, кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри економіко-математичних методів, заслужений працівник освіти України, автор понад 60 друкованих праць;

Юхимець Ігор Юрійович — генеральний директор ВАТ «Тернопільобленерго».

Джерело:
Рішення 23 сесії шостого скликання Тернопільської міської ради № 6/23/30 від 17 серпня 2012 року.

2013

Церемонія нагородженя відбулася на Співочому полі 28 серпня 2013 року на День міста. Нагороджено 40 осіб та 1 організацію:

Антонюк Андрій Васильович — призер Чемпіонату Європи серед кадетів з греко-римської боротьби;

Бігус Микола Богданович — пластун станиці Тернопіль;

Богоніс Михайло Йосипович — заступник директор КП «Міськавтотранс»;

Бондаренко Юрій Іванович — директор Інституту моделювання та аналізу патологічних процесів, завідувач кафедри патологічної фізіології Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського;

Будний Богдан Євгенович — директор ТОВ «Видавництво навчальна книга “Богдан”»;

Букшована Людмила Іванівна — акушер-гінеколог Тернопільської комунальної міської лікарні № 2;

Василечко Микола Романович — краєзнавець, фотокореспондент;

Вахрів Галина Мирославівна — завідувачка Тернопільського дошкільного навчального закладу № 15;

Волинець Ліліана Мирославівна — директор Тернопільського навчально–виховного комплексу № 7;

Гайдук Наталія Володимирівна — референт УПН станиці Тернопіль;

Галатович Богдан Євгенович — директор ТОВ «ЕКОР»;

Гевко Світлана Романівна — завідувачка амбулаторії ЗПСМ № 9 Тернопільського міського закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Глєбов Роман Васильович — засновник молодіжної організації «Тернопільський молодіжний театр “Богослов”»;

Горішний Андрій Васильович — завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської міської комунальної лікарні № 3;

Гудима Марія Ігорівна — завідувачка відділення дизайну Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола;

Дзюблюк Олександр Валерійович — завідувач кафедри банківської справи Тернопільського національного економічного університету;

Довбня Ігор Вікторович — тренер гандбольного клубу «Педуніверситет-Енерго»;

Дудяк Степан Іванович — директор Тернопільської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів ЗОШ № 3;

Івегеш Василь Петрович (двічі - ???) — головний тренер футбольного клубу «Тернопіль»;

Кікінеджі Оксана Михайлівна — завідувачка кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;

Ковалик Ігор Михайлович — в. о. виконавчого директора ТМГО «Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія розвитку міста»;

Колодій Надія Андріївна — заступник начальника фінансового управління Тернопільської міської ради;

Лемега Олег Васильович — керівник ПП«Дружба – сервіс – житло – 1»;

Лесів Микола Федорович — начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради;

Лещук Роман Ярославович — декан факультету машинобудування та харчових технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;

Марценюк Василь Петрович — проректор з наукової роботи Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського;

Мацко Ірина Олександрівна — літераторка, дизайнерка;

Митник Микола Ярославович — перший проректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;

Монастирський Григорій Леонардович — доктор економічних наук, доцент Тернопільського національного економічного університету;

Петровський Олександр Миколайович — кандидат історичних наук, член Всеукраїнської спілки краєзнавців України;

Підгрушна Олена Михайлівна — українська біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка світу, 5-разова чемпіонка Європи, переможниця і призерка етапів Кубків світу з біатлону;

Соколовський Олег Іванович — заступник начальника управління відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради;

Федорейко Валерій Степанович — завідувач кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;

Феленчак Василь Андрійович — доцент кафедри вокально-хорових дисциплін Інституту мистецтв Тернопільського педагогічного університету імені Володимир Гнатюка, художній керівник та диригент Муніципального Галицького камерного оркестру, заслужений артист України;

Фурман Анатолій Васильович — завідувач кафедри соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету;

Чоботарь Валерій Георгійович — голова правління Тернопільської обласної федерації фрі-файту та керівник західноукраїнського об’єднання осередків федерації;

Ярема Ганна Василівна — директор Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19;

Яснюк Ігор Миколайович — художній керівник народного вокально-інструментального ансамблю «Світозари» Палацу культури «Березіль» імені Леся Курбаса;

Ятищук Анатолій Васильович — директор Тернопільської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29;

Ячмінський Володимир Дмитрович — народний артист України, корифей Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка;

Колектив радіостанції «УХ-Радіо».

Джерело:
Рішення 36 сесії шостого скликання Тернопільської міської ради № 6/36/19 від 16 серпня 2013 року.

2014

Церемонія нагородженя відбулася на Співочому полі 28 серпня 2014 року на День міста. Нагороджено 12 осіб:

Башта Олександр Ілліч — громадський діяч, активний учасник Євромайдану;

Безкоровайний Євген Іванович — голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України;

Дорош Ігор Володимирович — голова Тернопільської обласної організації Національної спілки художників України;

Пан Вацлав Кепрта — громадянин Чехії, директор Архієпархіального Карітасу міста Оломоуц;

Крочак Ігор Якович — фотожурналіст, військовий історик;

Малінович Андрій Володимирович — актор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка;

отець Андрій Марчак — директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»;

Назаренко Анатолій Петрович — тренер футбольного клубу «Тернопіль»;

Всечесний отець Ростислав Стройвус — координатор гуманітарної допомоги для України Архієпархіального Карітасу міста Оломоуц;

Телебан Андрій Михайлович — директор ДЮСШ з греко-римської боротьби, заслужений тренер України;

Тугаров Юрій Родіонович — лікар, ортопед-травматолог травматологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

Турецький Василь Павлович — громадський діяч Тернопільщини, співзасновник першої крайової організації в Україні Народний Рух України.

Джерело:
Рішення 50 сесії шостого скликання Тернопільської міської ради № 6/50/2 від 20 серпня 2014 року.

2015

Церемонія нагородженя відбулася на Співочому полі 28 серпня 2015 року на День міста. Нагороджено 25 осіб:

Бартків Євген Григорович — член Української республіканської партії, заступник голови Тернопільської крайової організації Української республіканської партії;

Башта Олександр Ілліч (двічі - ???) — громадський діяч;

Беденюк Анатолій Дмитрович — лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії № 1 Державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського»;

Бородаєв Олександр Миколайович — майор, заступник командира військової частини п/п В3488;

Гайдуцький Дмитро Романович — голова громадської організації «Автомайдан Тернопіль»;

Гільтай Світлана Володимирівна — головний бухгалтер, голова профспілкового комітету комунального підприємства «Тернопільелектротранс»;

Гладчук Зеновій Омелянович — голова ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО “Сила України”»;

Гладчук Олег Богданович — контролер водопровідного господарства абонентного відділу комунального підприємства «Тернопільводоканал»;

Гоча Аробелідзе — громадянин Грузії (реабілітація учасників АТО в АР Аджарія);

Доскоч Анжела Альфредівна — художній керівник Народної хорової капели «Зоринка» комунального закладу Тернопільської міської ради «Дитяча хорова школа «Зоринка», лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів;

Іващук Василь Євгенович — дорожній робітник Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд»;

Кондзьолка Андрій Васильович — футболіст КП «Футбольний клуб “Тернопіль”»;

Конько Василь Вікторович — волонтер групи «Схід та Захід разом»;

Кривицька Олена Сергіївна — майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер Чемпіонату світу з фехтування, чемпіонку Всесвітньої універсіади в Кореї;

Крисоватий Андрій Ігорович — ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор;

Лехіцька Оксана Миколаївна — завідувачка бібліотеки № 2 для дітей Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи;

Моцний Анатолій Петрович — водій комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло»;

Мусіхіна Лілія Іванівна — громадський діяч, волонтер;

Новіков Олег Ігорович — командир гаубичного самохідного артилерійського взводу військової частини п/п В4680;

Осадчук Дмитро Васильович — завідувач хірургічним відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги;

Пшоняк Іван Миколайович — фотокореспондент газети «Тернопіль вечірній»;

Рудько Людмила Ярославівна — завідувачка гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні;

Серафін Анатолій Сергійович — електрогазозварник теплорайону № 2 комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго»;

Сірий Сергій Антонович — поет-пісняр, заслужений діяч естрадного мистецтва України, член Національної спілки журналістів України;

Стасів Михайло Ярославович — заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Тернопільського комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», учасник АТО.

Джерело:
Рішення 61 сесії шостого скликання Тернопільської міської ради № 6/61/1 від 18 серпня 2015 року.

 

[Інф.: 24.10.2015. Оновл.: 25.10.2015]