Гострим пером

Славних прадідів великих правнуки погані!

Славних прадідів великих правнуки погані!

Треба ж було мені з понеділка повіятися за, напевно, останніми осінніми світлинами і надибати от-такі пошматовані символи України? Побачивши їх, думка зразу почала пульсувати шевченковими рядками з «Посланія...»

Люки, дроти, оцупки труб та інші тернопільські небезпеки

Люки, дроти, оцупки труб та інші тернопільські небезпеки

На днях львів’яни були шоковані трагедією з падінням хлопчика у каналізаційний люк. А чи безпечно ходити містом у Тернополі? І не тільки дітям, а й дорослим? І хто нам винний у тому?

Задимлена совість

Задимлена совість

Щороку початок осені стає тяжким випробуванням для мене через надмірну «любов» ближніх до моїх легень — спалюючи бадилиння на городах, вони вважають, що мені треба до печії надихатися їдким димом.

Обережно: осипається культура!

Обережно: осипається культура!

Ну ніяк нам, тернополянам, не вгодити: то щось не так і не там будують, то не те роблять чи навпаки, не роблять чи то влада, чи підприємці... Але що вдіяти, якщо не все гаразд у місті?..

Нам реклама — рідна мама, або Антиреклама тернопільським рекламістам

Нам реклама — рідна мама

Як мені набридла та реклама, що лізе в очі з телеекранів, радіоприймачів, преси, веб-сторінок, з вуличних «бігмордів» і «сіті-срайтів», що не тільки не творча, а подекуди відверто брутальна, ница і підла. Як допікають різного роду і масті рекламісти на вулицях зі своїми послугами мобільного та іншого зв’язку, вікнами і дверима, кредитами і позиками та всіма іншими пропозиціями.