Тернопільські новини

На Микулинецькому цвинтарі вкотре — пожежа

Уже не вперше цього року горять смітники на східній околиці Микулинецького цвинтарі. В неділю 18 жовтня близько 16:00 вкотре хтось їх підпалив, унаслідок чого до приїзду пожежників вогонь розгорівся на близько 100 квадратних метрах сміттєвого урвища

Благодійна виставка-продаж «Кошик до Великодня» в Галицькому коледжі

У рамках тижня відділу професійно-технічної освіти в Галицькому коледжі свою майстерність у приготування смаколиків продемонстрували студенти спеціальності «Кухар. Бармен. Офіціант», а гості благодійної виставки-продажу оцінювали їх кулінарні шедеври.

Віче і хресна хода пам’яті Небесної сотні

30 березня в Тернополі відбулася низка заходів пам’яті загиблих майданівців із Небесної сотні. Перед вічем кількасот тернополян пройшли ходою від бульвару Данила Галицького до Театрального майдану.

Вшанування Тараса Шевченка в бібліотеці №5 для дорослих

Вшанування Тараса Шевченка в бібліотеці №5 для дорослих

12 березня в читальній залі бібліотеки №5 для дорослих зустрілися читачі і гості, яких поєднало Шевченкове слово, щоби розповідями про Кобзаря, читанням віршів та музикою за мотивами його творів пошанувати ювілейне 200-річчя з дня народження.

200-річний ювілей Тараса Шевченка в Тернополі

200-річний ювілей Тараса Шевченка в Тернополі

У недільний сонячний день 9 березня 2014 року тернополяни й гості міста урочистим віче, покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзареві, читанням віршів і піснями на слова українського пророка вшанували його 200-річчя з дня народження.

Вшанування Степана Бандери в Тернополі

Вшанування Степана Бандери в Тернополі

Урочиcта академія з нагоди 105-ї річниці від дня народження провідника ОУН Степана Бандери відбулася сьогодні в Українському Домі Тернополя.

На Майдані Волі — ялинка, на Театральному — шопка

На Майдані Волі — ялинка, на Театральному — шопка

Сьогодні комунальники Тернополя продовжували прикрашати новорічну ялинку на Майдані Волі і почали встановлювати різдвяну шопку на Театральному майдані.

Тернопільський Євромайдан, 27 листопада 2013 року

Тернопільський Євромайдан

Вже четвертий день триває тернопільський Євромайдан, який щодня збирає тисячі студентів, школярів та небайдужих старших людей на центральному майдані міста біля драмтеатру.