Тернопільські новини

Першовересень 2013 року в школі №9

Першовересень у школі №9 2013 року

Цьогорічний першовересень зустрів я із своїми давніми знайомими зі школи №9, що на вул. Макаренка, де я мешкав донедавна. Першокласницею стала моя троюрідна племінниця Анастасійка Хомко. Але зазнимкував я не тільки її.

Виставка живопису Миколи Мельника

Виставка живопису Миколи Мельника

В Українському домі «Перемога» діє виставка живописних полотен тернопільського художника Миколи Мельника, творчий та життєвий шлях якого починався на Буковині. Переважають пейзажі, створені в традиційному реалістичному стилі.

Міжнародний турнір з футболу серед юнаків віком до 16 років

Міжнародний турнір з футболу серед юнаків віком до 16 років

Міжнародний турнір з футболу, в якому взяли участь шість команд з України та Польщі серед юнаків віком до 16 років завершився в Тернополі. Ось невеликий фоторепортаж з цієї події.

«Вставай, Україно!» в Тернополі

29 березня 2013 року в Тернополі відбулися похід вулицями міста і віче біля пам’ятника Герою України Степанові Бандері в рамках загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!». Участь у ньому взяли лідери парламентських опозиційних сил.

Олександр Смик створив імпрезу на дві п’ятірки

В любові переможених немає

В останню п’ятницю багрянолистого жовтня відомий український бард, громадський і політичний діяч Олександр Смик подарував тернополянам і гостям міста незабутній музично-поетичний вечір у ювілейній мистецькій імпрезі «В любові переможених немає».

Андрій Курков і Юрій Винничук представляли тернополянам свої нові книжки

Андрій Курков і Юрій Винничук представляли тернополянам свої нові книжки

У вівторковий осінній день 23 жовтня письменники Андрій Курков та Юрій Винничук відвідали Тернопіль, де провели ряд зустрічей з місцевими читачами й журналістами, представляючи свої нові книжки.

Міська влада Тернополя вшанувала ветеранів УПА

Міська влада Тернополя вшанувала ветеранів УПА

На Покрову вся патріотична громадськість України вшановувала воїнів УПА, полеглих — хвилиною мовчання, а живих — зі щирою вдячністю за жертовність на вівтар українського народу. Не залишилась осторонь вшанування і міська влада Тернополя.

Піснями й маршами вшанували воїнів УПА біля архікатедри

Піснями й маршами вшанували воїнів УПА біля Архікатедри

На свято Покрови біля архікатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ, що в Тернополі, звучали марші, вірші та повстанські пісні на вшанування ідей, вчинків і перемог великих борців за незалежність — нескорених воїнів ОУН-УПА.