Тернопільські новини

Найбільшу рукотворну книгу створили в Тернополі, встановивши рекорд України

Найбільшу рукотворну книгу створили в Тернополі, встановивши рекорд України

Історичний момент встановлення рекорду відбувся вчора в Центральній дитячій бібліотеці Тернополя — найбільша рукотворна книга «Казки із Дивокраю» потрапила в Національний реєстр рекордів України.

Літературних і казкових героїв зібрав «Бібліофест» у Тернополі

«Бібліофест» у Тернополі

Тернопільські бібліотекарі та читачі в образі літературних і казкових героїв під ритми «Оркестри волі» парадували вулицями міста в рамках Бібліофесту-ІІ, який розпочався на Театральному майдані з добрих побажань краян-письменників і відомого казкаря Сашка Лірника.

Свої здобутки представляли діти з Тернопільського центру дитячої творчості

Виступають діти з Тернопільського центру дитячої творчості

У недільну золоту осінню пору 16 вересня весело світило сонечко, по небу гуляли отари хмаринок, а діти й учителі міського центру дитячої творчості на Театральному майдані представляли тернополянам свої нові творчі здобутки: вишивки, бісер та інші рукодільні витвори, танці і співанки.

Першовересень-2012 у Тернопільській обласній експериментальній школі мистецтв

Першовересень-2012 у Тернопільській обласній комунальній експериментальній школі мистецтв

Цьогорічного першого дзвоника я зустрів з першачками й учнями Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв. На святі були присутні й гості, відомі на Тернопіллі: Михайло Ониськів, Степан Барна, Олег Караванський та інші.

Сайт про Тернопіль і тернополян — «Топільче»: п’ять років у інтернет-просторі!

Сайт про Тернопіль і тернополян — «Топільче»: п’ять років у інтернет-просторі!

Саме сьогодні, 29 серпня 2007 року, в інтернеті з’явився сайт «Тернопіль у вишиванках», який у світлинах поширював інформацію про фестиваль «Цвіт вишиванки» та інші події, що відбулися в період святкувань у місті, про майстрів вишивки, про відомих і просто тернополян у вишиванках.

День Незалежності і День міста 2012-го року

Під’їзд будинку №28, що на вулиці Гетьмана Мазепи в Тернополі весь у вазонах і картинах

Святкові заходи до Дня Незалежності і Дня міста розпочалися з відкриття пам’ятника Незалежності, фонтанів на бульварі тараса Шевченка, продовжилсь концертами й іншими заходами в різних куточках міста, про що наступні альбоми

Кобзар із Чернечої гори Володимир Горбатюк виступав у Тернополі

Кобзар із Чернечої гори Володимир Горбатюк виступав у Тернополі

Вуличні музиканти в Тернополі — не дивина, але коли грають бандуристи, щоразу зупиняюся послухати. Таких музик і хочеться, і варто слухати, бо їхні пісні звучать з глибин душі і серця. Це не ті «репетуни», що часто бринькають на гітарі та підскакують до перехожих із шапкою, аби по-жебрацьки вициганити гроші...

Мітинг на захист української мови зібрав тернополян біля Франка

Мітинг на захист української мови зібрав тернополян біля пам’ятника Іванові Франкові

У спекотний день 8 липня біля пам’ятника Іванові Франкові в Тернополі відбувся мітинг представників опозиції та небайдужих тернополян із єдиною темою промов — захист мови рідного народу і спротив діям антидержавної кліки в Україні.