Тернопільські новини

Тернопільські пластуни святкують 100-ліття «Пласту»

Тернопільські пластуни святкують 100-ліття «Пласту»

21 квітня тернопільські пластуни, пластунки і пластунята урочистими заходами — вимаршем вулицями міста, Святковою Літургією в Архікатедральному соборі, нагородженнями, фотовиставкою, концертом і активітетами — відзначають 100-ліття «Пласту».

Історію Тернополя і Тернопілля обговорювали на конференції в ТНПУ

Міжнародна науково-практична конференція «Тернопіль і Тернопілля в історії та культурі України і світу (від найдавніших часів до сьогодення)» відбулася сьогодні в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка

Міжнародна науково-практична конференція «Тернопіль і Тернопілля в історії та культурі України і світу (від найдавніших часів до сьогодення)» відбулася сьогодні в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Богдан Гаврилишин у Тернополі: презентація книги «Залишаюсь українцем» у ТНЕУ

Богдан Гаврилишин

5 квітня в актовій залі Тернопільського Національного економічного університету відбулася презентація книги Богдана Гаврилишина: «Залишаюсь українцем». Студенти вишу та гості мали нагоду вкотре послухати людину з неординарним мисленням, Українця з великої літери, який на всіх просторах світу своєю працею зводив добру славу своїй Батьківщині.