Тернопільські новини

Тернопільський Євромайдан, 24 листопада 2013 року

Тернопільський Євромайдан, 24 листопада 2013 року

У неділю на Театральному майдані відбулася позачергова сесія Тернопільської міської ради та велелюдне віче на підтримку євроінтеграційного курсу України.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору, Тернопіль, 2013-ий

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

80-річчя з часу геноциду українського народу, здійсненого комуністичним режимом у 1932-1933 роках, тернополяни вшанували на Театральному майдані панахидою і запаленими свічками.

Виставка «Страчені голодом: невідомий геноцид українців»

Страчені голодом: невідомий геноцид українців

15 листопада в рамках програми «Уроки історії» на вул. Гетьмана Сагайдачного біля пам'ятнику Іванові Франку відкрили виставку «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», яка підготовлена Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000».

Українці відсвяткували 20-річчя «Тризуба»

Українці відсвяткували 20-річчя «Тризуба»

Українці відзначили 20-ту річницю створення Всеукраїнської організації «Тризуб» імені Степана Бандери. Урочиста академія проходила в Українському домі «Перемога» м. Тернополя 1 листопада.

Тернопіль стає кольоровим: сходи в парку імені Шевченка

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка

Кольорові сходи в тернопільському парку імені Шевченка майже домальовані — залишилося ще кілька штрихів до композиції верхньої частини і нижня частина.

Обновляни вшанували вояків УПА

Обновляни вшанували вояків УПА

Після вечірньої Святої Літургії в Архікатедрі присутні на ній обновляни і парафіяни храму пройшли до пам’ятника Степанові Бандері, де о. Андрій Романків та о. Орест Павліський відслужили панахиду. Духовно-патріотичну програму представили студенти-католики із товариства «Обнова». Потім тернополяни приєдналися до всеукраїнської молодіжної акції «Присяга вояка УПА».

Бібліофест-2013 у Тернополі: дощ мусів зачекати

Бібліофест

Цьогорічний фестиваль мені вдалося захопити лише сьогодні. Та й то лише офіційне відкриття, яке пройшло радісно і навіть із сюрпризом для мене: мене вдруге відзначили, за що знову вдячний Олександрові Смику.

Вшанування пам’яті жертв колишніх малолітніх в’язнів нацизму в Тернополі

Дітям — жертвам нацизму

20 вересня тернополяни — представники духовенства, влади, громадськості, учнівської та студентської молоді — вшанували пам’ять жертв колишніх малолітніх в’язнів нацизму, відправивши панахиду і поклавши квіти до пам’ятного знаку «Дітям — жертвам нацизму», що в Парку Слави.