Наша духовність

Зустріч Чудотворної ікони Божої Матері Зарваницької

Чудотворна Ікона Божої Матері Зарваницької

Сьогодні із Зарваниці до Тернополя привезли чудотворну ікону Матері Божої, щоби спільною молитвою у храмах міста, найперше — в архікатедральному соборі, просити в Небесної Покровительки ласки миру для нашої країни в цей непростий час випробувань.

Освячення каплички біля Архікатедрального Собору Тернополя

Освячення каплички біля Архікатедрального Собору Тернополя

22 грудня в Архікатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відбулася велична Божественна Літургія з нагоди храмового празника та 20-ї річниці створення Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

Юрій Підлісний про людину, любов, політику

Юрій Підлісний про людину, любов політику

5 листопада 2013 року доктор філософії, викладач Українського католицького університету Юрій Підлісний дискутував з обновлянами та студентами Тернополя на тему: «Людина. Любов. Політика. Філософські роздуми над Книгою Буття».

Холмська чудотворна ікона Божої Матері в Тернополі

Холмська чудотворна ікона Божої Матері в Тернополі

7 листопада 2013 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, за сприяння Свято-Троїцького духовного центру тернополяни зустріли Холмську чудотворну ікону Божої Матері, яка цими днями перебуває в храмах міста.

Вшанування пам’яті Андрея Шептицького

Вшанування пам’яті Андрея Шептицького

1 листопада в річницю смерті Андрея Шептицького тернополяни після вечірньої літургії в Архікатедральному соборі пройшли зі свічками до пам'ятника Митрополиту, де панахидою та духовно-мистецькою програмою вшанували його пам’ять.

На Бродівській буде ще одна церква — святого пророка Іллі

церква святого пророка Іллі

5 жовтня на вул. Бродівській у Тернополі архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк освятив наріжний камінь, хрест і тимчасову капличку на місці майбутнього храму святого пророка Іллі УГКЦ.

У Свято-Троїцькому духовному центрі освятили головний накупольний хрест

освятили головний накупольний хрест

На свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього після Святої Літургії Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор освятив головний накупольний хрест Свято-Троїцького духовного центру Української православної церкви Київського патріархату.

Перші настінні розписи церкви Святого священномученика Йосафата УГКЦ

Перші настінні розписи церкви Святого священномученика Йосафата УГКЦ

Поки жив на Дружбі на вул. Макаренка, був парафіянином церкви Святого священномученика Йосафата. З квітня місяця не відвідував цього храму, а нині дорога привела мене до святині, де не тільки серце духовно збагатилося, а й очі: храм зсередини почали розмальовувати чудовими іконами.