Наша духовність

Великдень поєднав тернополян

Фестиваль творчості «Великдень єднає» пройшов 17 квітня на Театральному майдані Тернополя

Фестиваль творчості «Великдень єднає» пройшов 17 квітня на Театральному майдані Тернополя: зі сцени звучали гаївки та веснянки, діти вчилися різних ремесел, зокрема, писанкарства, були дегустації продукції місцевих виробників, змагання з перетягування канату й інші забави.

У Тернополі в’язали вінець і йшли «кривим танцем»

У Тернополі в’язали вінець і йшли «кривим танцем»

В Обливаний понеділок у Тернополі «Молода Просвіта» та інші молодіжні організації міста провели щорічне Великоднє дійство «Зав’яжемо вінець!», яке розпочалося біля Архікатедрального собору гаївками, веснянками та цікавими забавами.

Ішов Ісус Тернополем у Вербну неділю

Ішов Ісус Тернополем у Вербну неділю

Уже вкотре вулицями Тернополя від церкви Успіння Пресвятої Богородиці до Архікатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці їхав на ослику переодягнений Ісусом семінарист Дмитро.

Круглий стіл на тему «Зрілий християнин перед викликами сучасності»

У Тернополі відбувся круглий стіл «Зрілий християнин перед викликами сучасності»

Поширення дискусії про суспільне вчення Церкви через світські та церковні ЗМІ в ширше середовище — саме такою була мета круглого столу, в якому взяли участь відомі особистості УГКЦ і представники тернопільських релігійних, владних та громадських організацій, освіти і засобів мас-медіа.

Хресна дорога в Тернополі

Хресна дорога в Тернополі

У неділю 1 квітня в Тернополі відбулася Хресна дорога. Процесія від Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці пройшла вулицями Йосипа Сліпого, Руською, Театральним майданом, Грушевського, Листопадовою.