Тернопільські новини-2012

Олександр Смик створив імпрезу на дві п’ятірки

В любові переможених немає

В останню п’ятницю багрянолистого жовтня відомий український бард, громадський і політичний діяч Олександр Смик подарував тернополянам і гостям міста незабутній музично-поетичний вечір у ювілейній мистецькій імпрезі «В любові переможених немає».

Андрій Курков і Юрій Винничук представляли тернополянам свої нові книжки

Андрій Курков і Юрій Винничук представляли тернополянам свої нові книжки

У вівторковий осінній день 23 жовтня письменники Андрій Курков та Юрій Винничук відвідали Тернопіль, де провели ряд зустрічей з місцевими читачами й журналістами, представляючи свої нові книжки.

Міська влада Тернополя вшанувала ветеранів УПА

Міська влада Тернополя вшанувала ветеранів УПА

На Покрову вся патріотична громадськість України вшановувала воїнів УПА, полеглих — хвилиною мовчання, а живих — зі щирою вдячністю за жертовність на вівтар українського народу. Не залишилась осторонь вшанування і міська влада Тернополя.

Піснями й маршами вшанували воїнів УПА біля Архікатедри

Піснями й маршами вшанували воїнів УПА біля Архікатедри

На свято Покрови біля Архікатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ, що в Тернополі, звучали марші, вірші та повстанські пісні на вшанування ідей, вчинків і перемог великих борців за незалежність — нескорених воїнів ОУН-УПА.

Найбільшу рукотворну книгу створили в Тернополі, встановивши рекорд України

Найбільшу рукотворну книгу створили в Тернополі, встановивши рекорд України

Історичний момент встановлення рекорду відбувся вчора в Центральній дитячій бібліотеці Тернополя — найбільша рукотворна книга «Казки із Дивокраю» потрапила в Національний реєстр рекордів України.

Літературних і казкових героїв зібрав «Бібліофест» у Тернополі

«Бібліофест» у Тернополі

Тернопільські бібліотекарі та читачі в образі літературних і казкових героїв під ритми «Оркестри волі» парадували вулицями міста в рамках Бібліофесту-ІІ, який розпочався на Театральному майдані з добрих побажань краян-письменників і відомого казкаря Сашка Лірника.

Свої здобутки представляли діти з Тернопільського центру дитячої творчості

Виступають діти з Тернопільського центру дитячої творчості

У недільну золоту осінню пору 16 вересня весело світило сонечко, по небу гуляли отари хмаринок, а діти й учителі міського центру дитячої творчості на Театральному майдані представляли тернополянам свої нові творчі здобутки: вишивки, бісер та інші рукодільні витвори, танці і співанки.

Першовересень-2012 у Тернопільській обласній експериментальній школі мистецтв

Першовересень-2012 у Тернопільській обласній комунальній експериментальній школі мистецтв

Цьогорічного першого дзвоника я зустрів з першачками й учнями Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв. На святі були присутні й гості, відомі на Тернопіллі: Михайло Ониськів, Степан Барна, Олег Караванський та інші.